صفحه اصلی    |    درباره کانون    |    تماس با ما                                                                                                               ۱۳۹۸ جمعه ۲۲ آذر
 
محبان امام علی(ع) در دهه غدیر از سخنان تفرقه‌انگیز بپرهیزند

آیت‌الله مکارم شیرازی گفت: امیدوارم دوستان امام علی(ع) از سخنانى که موجب تفرقه است بپرهیزند و در جشن‌هاى شادى غدیر مسائل اخلاقى را کاملاً رعایت کنند.

 آیت‌الله مکارم شیرازی به مناسبت دهه غدیر پیامی صادر کردند که بدین شرح است:

در دنیایى که ظلم و ستم، تبعیض‌ها و بى‌عدالتى‌ها، و انواع مفاسد اخلاق حاکم است، دهه غدیر فرصت بسیار خوبى به همه مسلمانان (نه فقط شیعیان) مى‌دهد که به زندگى پر رمز و راز و آموزنده امیر مومنان على(ع) آشناتر شوند و راه بهتر زیستن را بیاموزند.

همان آقاى بزرگوارى که حتى براى برادرش با دیگران کمترین امتیازى در برابر قانون الهى قائل نبود و گرفتن پوست جوى از دهان مورچه‌اى را با تمام ثروت‌هاى دنیا برابر نمى‌دانست.

چه خوب است که مسلمانان همگى گرد مشعل غدیر گردآیند و دست اتحاد به هم دهند و در برابر ظالمان و خودکامگانى که آنها را به جان هم مى‌اندازند تا هستى آن‌ها را غارت کنند و فرهنگ فاسد خود را بر آن‌ها تحمیل نمایند، بایستند.

امیدوارم دوستان مولا علی(ع) از سخنانى که موجب تفرقه است بپرهیزند و در مراسم جشن‌هاى شادى غدیر مسائل اخلاقى را کاملاً رعایت کنند.

السلام علیک یا امیرالمومنین یا على بن ابى طالب.

منبع: خبرگزاری تسنیم

 
 
 
نظرات خود را با ما در میان بگذارید
   
 
نام و نام خانوادگی:
 

نظر ارسالی :

 
 
 
 
برای عضویت در سامانه پیام کوتاه کانون فرهنگی شهدای گمنام، شماره همراه خود را در قسمت زیر وارد نموده و بر روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید.
شماره همراه:

کلیه حقوق این سایت متعلق به کانون شهدای گمنام می باشد. طراحی و تهیه: شرکت فناوری شبکه نگاه نو